Tasarım ve Spiritüel Mânada

YETENEKLERİMİZ

Ajans Hizmetleri

Oluşturulacak markanın marka ismi, sloganı, mottosunun bulunması, Marka Stratejisi oluşturulması Marka Konumlandırması sağlanması, itibar yönetimi, hedef kitle ve persona oluşumu gibi stratejik anlamda markanın duruşunu belirleyecek faktörlerin analiz edilip marka duruşunun gerçekleştirilmesi.

Grafik Tasarım

2 Boyutlu dijital ortamda tasarlanabilecek ve bir şirketin ihtiyacı olabilecek tüm dijital ve/veya basılı grafik yapıların tamamı.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya stratejilerinin belirlenmesi, stratejilere uygun içeriklerin oluşumu ve tasarlanması, etkileşimi arttıracak yöntemlerin markaya uygun halde servis edilmesi, Grafik veya videolu içerikler oluşturulması, kapsamlı veya dönemsel kampanyalar oluşturulması reklamlı içerikler, itibar yönetimi, marka konumlanması, moderasyon hizmeti gibi şirketin dijital kolu olan Sosyal Medya mecralarında markaya uygun davranışlarla yönetilmesi.

Web Sitesi Yönetimi

Web sitesi kurulumu, bakımı, yedeklemesi, hataların giderilmesi, reklam alımları, içerik yazımı vb web sitesi içerisinde ihtiyaç olabilecek tüm maddelerin uygun strateji belirlenerek gerçekleştirilmesi.

Video Prodüksiyonu

Çekimi yapılmış görseller üzerinden veya tarafımızca yapılacak basit stüdyo çekimleri ile oluşturulacak video görsellerinin (Reels, Shorts vb) kurgulanması, çekiminin yapılması, Color Correction hizalamları, Ses dinamikleri vb işlemlerin gerçekleştirilmesi.

Animasyon & Render

3 Boyutlu ortamda hazırlanan stüdyo aracılığı ile ürünlerin 3 Boyutlu ortamda modellenmesi, render ile fotoğraf veya video olarak görselleştirilmesi.

Ayrıca  Boyutlu olarak efektif yapıların, 2 boyutlu animasyonların ve video üzeri eklenecebilen hareketli girdi çıktıların gerçekleştirilmesi.

Numeroloji

Numerolojik olarak hesaplamalar bizlere göremediğim bir takım faktörleri de sunmuş olabiliyor. Kadim dönemlerden beridir kullanılan bu yöntem ile isim analizi, eylem tarihleri gibi bir çok alanda numerolojik yöntemlerden destek alıyoruz.

Sayı Sekansları

Rus matematik profesörü Grigori Grabovoi, sayılar ve sayıların frekansları üzerine çalışarak kendi adını verdiği bir sistem geliştirdi. Bizler de bu sayı sekanslarını kullanmakta ve kullanmak isteyen müşterilerimize de sağlamaktayız.

Pandül & Sarkaç

Bir zincirin veya ipin ucuna sallanabilecek bir kütlenin bağlanınca oluşan basit düzeneğe pandül adı verilir. Bu düzeneğin dengesi kütle çekim kuvvetiyle sağlanır. bir de enerji yüklemesi yapılırsa denge noktasının çevresinde cevap oluşturabilecek biçimde hareket eder. Biz de bu yöntemi tasarım seçerken, strateji belirlerken ve benzeri alanlarda tasarım hizmetlerimiz için kullanıyoruz.