Spiritüel Danışmanlık

Kendiniz, Ekibiniz veya Şirketinizi için; Spritüel danışmanlık alabilirsiniz.

Spiriütel Danışmanlık Nedir? Neleri Kapsar?

Bizler; tüm kainat gibi enerjiden oluşan varlıklarız. Bu enerjiye yakın enerjilerle iletişim kurar, enerji alışverişi yapar ve  yaşamlarımıza bir takım olay, durum, oluşumlar çeker veya yaratırız. Yaşamlarımızda ki her şey de tıpkı bizim gibi; varoluşunda kendi frekansına sahip enerjiler barındırır. Bizler de evren hakkında bildiğimiz en değerli kavram olan; çekim yasası (Yasalar: 6. Varoluş Seviyesindedir.) ile kendimizde neyi titreştiriyorsak, onu çekeriz.

 

Tam da bu noktada; hayatımızda yaratılan değerlerin bize uygun olmayan, şimdilik negatif diye adlandıracağımız olguları spiritüel yöntemler ile tespit ederek dönüştürüp, onlar yerine bize pozitif katkı sağlayacak biçimlere dönüştürebiliyoruz. 

 

Örn: Kıtlık bilincine sahip bir inancı, bolluk veya zenginlik inancı ile değiştirdiğimizde hayatımıza artık kıtlık yerine bolluk enerjisini çekmeye başlarız. Böylelikle hayatlarımız pozitif yönde dönüşmeye başlar.

 

Spiritüel bir ajans olmadan önce eski bir müşterimiz bizden logo tasarımı talep etmiş, biz de beğendiği bir tasarım teslim etmiştik. Logo’da müşterimizin isteği anka kuşu kullanılması idi. Şirket açılımını Aralık ayında yapmıştı. 4 yıl kadar bu logo ile faaliyet gösteren marka; her yıl sonunda batıyor, iflas ediyor, tam işleri bırakacakken bir dönüşüm ile tekrar hareketlenip kazanç sağlamaya başlıyordu. 4 yıl sonra ismi değiştirme kararı aldıklarında bir anka kuşu gibi yanıp kül oluyor, küllerinden de yeniden doğuyordu. Tesadüf diyebilirsiniz belki, firma ise yangın söndürme malzemeleri üreten bir firmaydı 🙂 

 

Bu örnek gibi markanızı gözlemlediğinizde belirli dönemlerde, değişmez şeyler yaşanıyorsa, sabit döngüler gözlemleniyorsa veya hep bir şeyler tam olacakken bu durumda değişiklik gerçekleşmiyorsa spiritüel danışmanlık desteğini mutlak sizlere öneririz.

Spiriütel Yöntemlerimiz Neler?

Theta Healing

4 İnanç Seviyesinde; An’da şifa olarak çalışan ve muhteşem bir yöntem olan Theta Healing yöntemini kullanıyor ve gönül rahatlığı ile öneriyoruz.

JAAS

Bir klavuz aracılığı ile çalışılan bu sistem; hiç beklenmedik sebep & sonuçları kişinin karşısına kolaylıkla çıkaran bir yöntem. Mutlaka denemelisiniz.

Numeroloji (Yakında)

Astroloji (Yakında)

Sadece Danışmanlık mı Alabiliriz?

Grup Seansı

Şirketinizde ekip olarak; uyumlu çalışma’nın önündeki engeller vea verimli çalışma’nın önündeki engellerin arındırılması gibi şirketi veya ekip ile ilgili grup seansı alabilirsiniz.

Workshop

Spiritüel yöntemlerin kullanımı, etkileri, amaç ve kapsamları gibi konuların da konuşulabileceği, birlikte seanslar düzenlenerek etkinlik halinde kurgulanabileceği bir deneyim alabilirsiniz.

Eğitim

Şirket olarak uyguladığımız yöntemlerin eğitimlerine katılabilir ve hem şirketi için hem de bireysel gelişime katkı sağlayacak bir şirket eğitimi alabilirsiniz.

Kulüp

Süreklilik mi arıyorsunuz? Bu noktada şirketinizde spiritüel bir kulübe yer açabilirsiniz. Şirketinizde ve ekibinizde yaşanan konuların şifalandırıldığı, sohbetler, etkinlikler, eğitimler, workshoplar düzenlendiği bir kulüp kurabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak için; bizimle iletişime geçin.