KURUMSAL SEANLAR

Yaşam 3 temel olgudan oluşur. Ruh & Zihin & Beden. Ruh bilgedir, her şeyin en doğrusunu bilir. Beden kütüphanedir, hücre seviyesinde bir çok bilgiyi taşır. Zihin ise bir tür alıcı & verici görevindedir. Giriş kapısı, bağlantı meridyeni veya bir çok tabir kullanılabilir. Ruhtan gelen bilgiyi 3. boyutta algılayabileceğimiz yapıya dönüştürerek hem kendimizin hem de çevremizin frekansını yükseldir. Tabi bakmayı ve görmeyi seçenler için.

 

Bu kavram başarıyı, motivasyonu, yaratımı, yeniliği, fikirleri, verimliliği, aklınıza gelip gelemeyecek bir çok şeyi bu alan belirler. Tarihte bir çok önde gelen kişilik bu kavramların önemini bilmiş, kullanmış, saklamış veya açıklamıştır. Bizler ise bu yöntemlerin kişinin dünya misyonundaki başarısında, kendini bulma yolculuğunda faydasını ve etkisini yansıtmak için görev aldık.

Hangi durumlarda seans alınabilir?

Şirketiniz veya yöneticisi olduğunuz görev için seans almak adına en az 1 konunuz olması önerilir. Herhangi bir konunuz yoksa genel arınma ve neye ihtiyacınız olduğu ilahi hat denen kanaldan sorularak çalışma yapılabilir.

 

 • Firmada çalışanlar arasında bir uyumsuzluk varsa,
 • Firmanız Kâr’a geçemiyorsa,
 • Firmanız sürekli belirli dönemlerde batıyor, belirli dönemlerde çıkıyorsa,
 • Firma Hedeflerine ulaşılamıyor, tam ulaşacakken her şey alt üst oluyorsa,
 • İşe başlarken hep sorun yaşanıyorsa, adım atmakta ve harekete geçmekte zorluk yaşanıyorsa,
 • Ödemeler sürekli bitmiyor, gelen sadece gidiyorsa,
 • Sürekli yanlış eylemlerde bulunuyorsa,

 

Kısacası; Sürekli aynı negatif döngüler yaşanıyorsa; 

 

 • Enerjitik dolanıklık,
 • Ah, Yemin, Söz kaynaklı gerileme,
 • Ata kayıtlarından gelen sorunlar,
 • Kıtlık bilinci ve inançları

 

gibi bir çok alanda bir problem yaşanıyor olabilir. Böyle bir durumda bilinçaltı teknikleri ile merkez inanç sistemi düzenlenerek hayatımıza çektiğimiz veya hayatımızda yaşadığımız bir çok problem çözüme kavuşabilir.

SIKÇA SORULAN SORULAR (SSS)

Seanslarımız kişi sayısı ve lokasyona bağlı olarak firmanızda veya online olarak gerçekleştiriliyor. 

Kesinlikle hayır. Enerjiler evrensel çalıştığından yer, zaman ve mekan tanımaksızın aktif çalışmaktadır.

Tabii ki. Motivasyon arttırıcı, iyileşmeye yönelik ve şifaya aracı olduğumuz alanlarda bulunmak, yaratmak, bu anları paylaşmaktan ötürü mutluluk duyuyoruz. 

Yöntemlerimiz Hakkında Kısa Bilgiler

Hangi Yönteme İlgi Duyarsan Bize İstediğini Sorabilirsin.

Theta Healing®

"Bu yöntem için kısaca An'da Şifa" diyebiliriz.

Sorunun kökünde genelde beklenmedik bir sebep yatar. Biz de kazma yöntemi denilen soru cevap şeklinde danışanın kök inancını bulur, dönüştürür ve an itibari ile o sorundan noksan bir yaşama geçmesine aracılık ederiz.

Peki bu seans nasıl gerçekleşiyor?

Seansımız şimdilik online olarak gerçekleştiriliyor. ortalama 45 dakika kadar sürüyor ve karşılıklı olarak yalnızca gözlerimiz kapatılıyor. Grup Seanslarında bu süre artış gösterebiliyor.

JAAS® Jean Andrean Arınma Sistemi

"Konuyu Seç Arkana Yaslan"

JAAS® yönteminde herhangi bir soru sorma, konuşma, bir şeyler anlatmak gibi durumlar yok. Sadece bir konu belirleniyor ve Ruh, Zihin ve Beden algısında kök inanç bulunup temizleniyor. Tamamen bu kadar basit.

Peki bu seans nasıl gerçekleşiyor?

Seansımız şimdilik online olarak gerçekleştiriliyor. ortalama 30 dakika kadar sürüyor ve karşılıklı olarak yalnızca gözlerimiz kapatılıyor. Grup Seanslarında bu süre artış gösterebiliyor.

Feng Shui

Çalıştığımız alan bize katkı sağlar mı?;

6000 Yıllık kadim öğreti olan Feng Shui, Mekandaki enerjileri ve çevresel etkenleri, kendi yararımıza kullanmayı, negatif saldırıları sönümlendirip; 5 element yardımı ile tedavi etmeyi gösteren muhteşem bir yöntemdir.

Peki bu seans nasıl gerçekleşiyor?

Seansımız mekanın krokisi ve tam adresinden analiz ile tedavi yöntemleri belirlenmesi şeklinde gerçekleştiriliyor. Analiz bir kaç gün sürebiliyor. Sonra online olarak 45 dk. seans ile analiz anlatılıyor.

Sayı Sekansları

"Her Durumun Bir Rakamı Var"

Rus Matematikçi; Grigori Petrovich Grabovoi tarafından bulunan ve her türlü talebin bir frekansı, her frekansın da matematiksel karşılığı olduğu temeline dayanan rakamlarla çalışılan bir yöntemdir.

Peki bu seans nasıl gerçekleşiyor?

Seans olarak değil; ihtiyaç dahilinde kişilerin hayatlarına kolaylık sağlaması amaçlı paylaşılan sayı kombinasyonlarıdır. Gözler açık biçimde imgelenerek çalıştırılan sayı sekansları gerçekten enteresan çalışıyor.