En Çok Merak Edilen;

Spiritüel Ajans Nedir?

Hayatlarımızın odağına koyduğumuz ve çokça faydasını gördüğümüz spritüel yöntemleri bir araya getirdik ve böylece Türkiye’nin ilk Spiritüel Ajansı; GeyiG Ajans ortaya çıkmış oldu.

GeyiG Ajans öncelikle Tasarım ve Dijital Medya ajansıdır. Spiritüel anlamda ise; Ajans en başta kendisi ve ekibi için sonrasında da müşterileri ve danışanları için bu yöntemleri uygulamayı kendine amaç edinmiştir. 

Böylece ortaya Spiritüel Ajans olarak GeyiG Ajans çıkmıştır. Çalışma şekli ve mantığını basit örneklerce anlatmak gerekirse: Marka oluşumunda isim önerileri bulunduktan sonra numerolojik analizinin marka için yapılması, gerçekleştirilen ve beğenilen tasarımların arasından hangisinin markanın ve bütünün en yüksek hayrına olduğunun pandül ile sorulması, Daha işlerimize ilk başlarken “bizlerin, müşterilerimizin ve bütünün en yüksek hayrına” diyerek ilerletmek şeklinde yola çıktığımız pozitif inanç ve koşulsuz sevgiyi merkezine alan bir ajansız.

ve iyi ki buradayız.. 

DESTEK ALDIĞIMIZ SPİRİTÜEL YÖNTEMLER

Müşterilerimize Hizmet Verirken Bu Yöntemlerden Destek Alıyoruz

Theta Healing®

Bilimsel ispatlara dayanan ve Amerika’da Vianna Stibal tarafından geliştirilen Theta Healing® ile beynin 4 frekans dalgasından 1 tanesi olan Teta dalgasına getirerek, ufkumuzun ötesindekileri görebilmemize olanak tanıyan son derece güvenli bir yöntemdir.

Jean Adrienne Arınma Sistemi®

Jean Adrienne Arınma Sistemi, Yüksek Benliğin veya ruhun bilinçli zihinle iletişim kurmasına izin veren, böylece arzuladığımız gerçekleri yaratmamızı engelleyen alanları veya blokajları tanımlayan güçlü bir yaşam enerjisi ve arındırma yöntemidir. 

Sarkaç & Pandül

Bir zincirin veya ipin ucuna sallanabilecek bir kütlenin bağlanınca oluşan basit düzeneğe pandül adı verilir. Bu düzeneğin dengesi kütle çekim kuvvetiyle sağlanır. bir de enerji yüklemesi yapılırsa denge noktasının çevresinde cevap oluşturabilecek biçimde hareket eder.

Sayı Sekansları ve Numeroloji

Rus matematik profesörü Grigori Grabovoi, sayılar ve sayıların frekansları üzerine çalışarak kendi adını verdiği bir sistem geliştirdi. Bizler de bu sayı sekanslarını kullanmaktayız. Öte yandan bir de numerolojik olarak  planlamalar için destek almaktayız.

EK OLARAK EVRENSEL BİRKAÇ SEMBOLDEN DE FAYDALANDIĞIMIZ DOĞRUDUR.

Yaşam çiçeği Sembolü

Venüs Çiçeği Sembolü

Metatron Sembolü

Sri Yantra Sembolü

GeyiG İsmi Nasıl Ortaya Çıktı?

Spiritüel olarak KAM inancında (Şamanizm Öncesi, Asıl Olanı) insana rehberlik eden hayvan ruhları olduğuna inanılırdı. Bu hayvan ruhlarına Erk Hayvanı denirdi. Marka kurulumu sırasında yaptığım bir meditasyonda Rehber Geyik İmgeme gelmişti. Bana kattıkları ve rehberlik ettiği konularım ile hizmet verdiğimiz konularla alakasında ki benzerlikler sebebi ile Müşterilerime ve hizmet verdiğimiz markalarımıza da rehberlik etmesini istedim. Böylece marka ismi Kam inancındaki Erk havyanlarından Bilge Geyik’den gelmektedir.

   “KAM inancında Geyik: Bilge olarak tanımlanır. Yaşamın devamı ve bereketidir. Geyik; tüm ruhların devamlılığını sağlar. Doğanın gelişmesi, hayatın devamı ve üremeyi destekler. Sezgileri oldukça güçlüdür. Boynuzları güç sembolüdür. Geyik rehberlik ettiği kişiye Bereket ve Huzur getirecektir. Aynı zamanda çekici bir enerjiye sahip olan geyik; auranın genişlemesine yardımcı olur ve sakindir. Rehberlik ettiği kişiye önce bereket enerjisi verecek ve hayatına huzur getirecektir.” şeklinde tasvir edilir.

Ruhsal bir rehber olarak Geyik:

Geyik rehberi ormanın asilzadesidir. Ormandaki tüm canlıların üremesi, çoğalması, koordinasyonu Geyik rehberine aittir. Vücutta sakral, kalp, boğaz ve 3. Göz çakralarını etkiler. Disiplinlidir ancak disiplini sevgi enerjisi ile sağlar. Geyiğin gücü, sevgi enerjisini disiplini ile birleştirmesinden gelir. Geyik rehberi üreme, üretme, bolluk bereket ve şans konularında rehberlik edecektir. Özellikle şans konularında harika fırsatları yakalama farkındalığı verir. Geyik rehberinin hipnotik bir enerjisi vardır. Bu rehberin desteklendiği kişilere kolay kolay hayır diyemezsiniz. Aynı zamanda auraya çekicilik ve asalet enerjisi verecektir. Bir ortama girdiğinizde Geyik rehberi anında aktif olur ve hipnotik gücünü açığa çıkarır. Geyik rehberinin aurayı aktif şekilde koruması yoktur. Geyiğin rehberlik ettiği kişiler negatiflerden sezgisel olarak uzaklaşırlar. Geyik rehberi; Disiplinli, asil bir ruhu, olgunluğu, sorumluluğu, görgü kurallarını, erdemliliği, kişisel değeri, sevgi enerjisini ve organizasyonu sever. Rehberlik edeceği kişide bu özellikler yoksa Geyik rehberi geçici olarak bir konuda rehberlik edip gidecektir.

Geyik Rehberine Sevgilerle,