Şifalandırılmış Kahveler Hakkında Geri Dönüşler Nasıl Oldu?

Tuğçecim kahve gerçekten çok tok tutuyor. Bugün yemeği yalnızca yemem gerektiği için yedim. Bir de bir önceki arınma programının üzerinden 1 haftadan fazla süre geçmesine rağmen resmen alışkanlıklarımın değiştiğini çok net hissediyorum. Çok çok teşekkür ederim.

Aydan Ya....

Siz ne yaptınız resmen kahveler gerçekten tok tutuyor. Bugün arkadaşlarımlaydım masada bir sürü yiyecek vardı ve ben resmen yemedim. Halen daha inanamıyorum.

Nagihan Da....

Tuğçeciğim kahveler harikaydı hiç bu kadar etkisi olabileceğini düşünmemiştim. 1 haftada 2,5 kilo verdim. Müdavimi olacağım kesinlikle her şey için teşekkür ederim.

Buken Iş....

Tuğçeciğim tanıştığıma çok memnun oldum başta zorlanıyorum sandığım ama sonradan bana çok iyi gelen 1 hafta geçirdim sayende. 3 kilo verdim çok mutluyum kahvelerin gerçekten çok güzel tok tutuyor. Senin de emeklerin ve çaban için tekrardan çok teşekkür ediyorum

Sevdanur Ul....

Ben sabah sadece koca bir bardak kahve içtim bu saat oldu Tuğçe. Tok tutmak kelimemi açlık bile hissetmiyorum. Şahanesiniz :))))

Selin Hü....

Günaydın 3-4 sabahtır türk kahvesini içiyorum. Şaka gibi ama gerçekten yemek yeme isteğim azaldı. Bu benim için çok mümkün bir şey değildi, çünkü yemeyi çok seviyorum. Canım hiçbir şey istemiyor kahveyi içince.

Sinem Ka... Gü...