Ajans Hizmetleri

Oluşturulacak markanın marka ismi, sloganı, mottosunun bulunması, Marka Stratejisi oluşturulması Marka Konumlandırması sağlanması, itibar yönetimi, hedef kitle ve persona oluşumu gibi stratejik anlamda markanın duruşunu belirleyecek faktörlerin analiz edilip marka duruşunun gerçekleştirilmesi.

Tasarım Hizmetleri

2 Boyutlu dijital ortamda tasarlanabilecek ve bir şirketin ihtiyacı olabilecek tüm dijital ve/veya basılı grafik yapıların tamamı.

Web Sitesi Yönetimi

Web sitesi kurulumu, bakımı, yedeklemesi, hataların giderilmesi, reklam alımları, içerik yazımı vb web sitesi içerisinde ihtiyaç olabilecek tüm maddelerin uygun strateji belirlenerek gerçekleştirilmesi.

Animasyon & Render

3 Boyutlu ortamda hazırlanan stüdyo aracılığı ile ürünlerin 3 Boyutlu ortamda modellenmesi, render ile fotoğraf veya video olarak görselleştirilmesi.

Ayrıca  Boyutlu olarak efektif yapıların, 2 boyutlu animasyonların ve video üzeri eklenecebilen hareketli girdi çıktıların gerçekleştirilmesi.

İllüstrasyon Hizmeti

Yaratıcı fikirler bazen ve yalnızca illüstrasyonla hayat bulabilir. Hayal gücünün görselleştirebileceği şeylerin etkisi oldukça büyük ve geniş olabilir.