Yaratıcı-Fikirler-GeyiG-Ajans-Ajans-Banner-1
Uluslararası-Müşteriler-GeyiG-Ajans-Ajans-Banner-1
Çözüm-Odaklı-Yaklaşım-GeyiG-Ajans-Ajans-Banner-1

GeyiG Ajans; Tasarım odaklı tüm ihtiyaçlarınızı bütüncül karşılayan ajanstır.

İhtiyacınız olan neredeyse tüm görsel taleplerinizi ajans içi ve çözüm ortakları ile karşılayabilmektedir;

Kurum için Tasarımlar

Markanızın konumlanmasını veya yükselmesini istediğiniz alan karşı tarafa güven, iş bilirlik ve fayda sağlayacağına inandırmalı. Çok kurumsallık samimiyeti düşürse de fazla samimiyet de iş güvenini zora sokabilir. Dengeli biçimde oluşturulacak tasarımlar size ikisini de sağlayabilir.

Sosyal Medya için Tasarımlar

Sosyal medya markanızı, hizmetlerinizi, fayda sağladığınız alanlarınız anlatırken; marka konumlandırmanızı, imaj ve itibar yönetiminizi sizi takip eden, yeni gören ve ilk defa görecek olan kişilere içerik, tasarım ve görseller ile bilinç altı kanalından ulaştırabilirsiniz.

Videolu Anlatımlar

Sosyal medya’nın da hayatımıza girmesi ile yazı ile anlatımlar yerini videolu anlatımlara bıraktı. Bu durum bir çok toksin ve çöp içeriği yaratmayı tetiklemiş olsa da insan davranışlarında okuma fikri izleme fikrine dönüşmüş oldu. Web sitesi veya sosyal medya kanallarında; mevcut veya yeni müşterilere ulaşırken videolu anlatımlar çok daha etkili. Kişi video’dan kendisi ile ilgili mi, ilişkili mi, izlemeli miyim gibi geri bildirimleri alarak videoya devam ederse beklentilerine ulaşmış olmaktadır.

Web Sitesinin Güncel Oluşu

Web siteleri artık kullanım biçimini son derece netleştirmiş durumda. Bir kişi bir şey arıyorsa google’a sorar, o da en uygun olduğu analiz sonuçları soruyu soran kişinin karşısına çıkartır. Peki seni göstermezse insanlar seni nasıl bulacaklar? Bunun kısaca cevabı şu; Web sitesi güncel kodlama ve teknik beklentileri karşılayacak biçimde sürekli güncel ve arama motorlarının da bize sorduğu “sen bu aramaya uygun musun?” sorusuna cevap veren nitelikleri barındırmalıdır.

3 Boyutun Etkisi

Gerçek hayatta yapamayacağımız bir çok şeyi 3 boyutlu sanal ortamda gerçekleştirebiliyoruz. Buna bazen bütçe sebebi ile fotoğraf çekimleri de dahil. Bazen de fotoğraf kalitesindeki bir görsel değil de sanal ortamda resmedilmiş bir görsel çok daha iyi ve makul olabiliyor.

Çizginin Gücü

Her şeyin anlatımını bitirdiği bir anda bazen tek konuşan çizgi olur. Bu tek bir çizgi de olabilir, birbirleriyle bağ kurmuş çizgiler de. Çizginin nasıl kullanıldığı burada önemlidir. Duyguyu, hissi, anlamı, manayı, espriyi, kavramı kısacası her şeyi bir anda verebilen yegane değerdir.