Spiritüel Yöntemlerden Şirketiniz ve Ekibiniz için de Faydalanabilirsiniz.

Theta Healing®

Yöntemi ile seans

JAAS®

Yöntemi ile seans

Numeroloji

Yöntemi ile seans

Sarkaç & Pandül

Yöntemi ile seans

SEANSLARIN AMACI NEDİR?

Tüm yaşam biçimimiz kozmik enerjilerden oluşur. Maddesel olarak gördüğümüz her şeyin temelinde enerjiler vardır ve yaratılmış bir gerçeklik olarak karşımızda dururlar. 

Düşüncelerimiz de enerjileri kontrol etmeye eğilimli, yön verebilen enerjilerdir. Böylece hayatlarımızda amacı veya etkisi bilinmeyen, atalardan veya ailelerden miras kalmış, mahallede, okulda, çevremizde, arkadaşımızda veya öğretmenimizden dahi sahiplendiğimiz bir takım olgular bize bugün yaşadıklarımızı şekillendiriyor.

Zihin de 3 katmandan oluşurken bir de bu ve buna benzer bir takım etkilerin, nereden geldiğini bilmediğimiz tıkanıklıkların, çaresizliklerin, değişimsizliklerin vb tüm olguların çözümü de spiritüel yöntemler ile temizlenip şifalanabiliyor. Böylece kişinin veya şirketinin üzerinde, işine yaramayan, kendisini, ekibini yoran, gelmesi gereken ödemelerini alamadığı için zorluklar yaşayan, sürekli vergi borcu durumlarıyla boğuşan vb durumlardan çıkmaya yardımcı oluyor.

Hangi durumlar varsa Bu Seanslara İhtiyacım Var Demektir?

SIKÇA SORULAN SORULAR (SSS)

Seanslarımız şuanda online olarak gerçekleştiriliyor. Şirketlerin kalabalık ekipleri olduğunda kendi şirketlerine ziyaretlerimiz de oluyor. İlerleyen zamanlarda seasnlarımızı gerçekleştireceğimiz bir alan yaptırmayı da hedefliyoruz.

Kesinlikle hayır. Enerjiler evrensel çalıştığından yer, zaman ve mekan tanımaksızın aktif çalışmaktadır. Bu konuda içiniz son derece rahat olsun.

Tabii ki zevkle bunu yaparız. Motivasyon arttırıcı, iyileşmeye yönelik ve şifaya aracı olduğumuz alanlarda bulunmak, yaratmak, bu anları paylaşmaktan ötürü mutluluk duyuyoruz. Biz kendi aramızda kendimizin için yapıyoruz 🙂

DANIŞMANLIK ALAN MÜŞTERİLERİMİZ NELER DEDİ?

BAŞLAMAYA HAZIRSAN

Yöntemlerimiz Hakkında Kısa Bilgiler

Hangi Yönteme İlgi Duyarsan Bize İstediğini Sorabilirsin.

Theta Healing®

"Bu yöntem için kısaca An'da Şifa" diyebiliriz.

Sorunun kökünde genelde beklenmedik bir sebep yatar. Biz de kazma yöntemi denilen soru cevap şeklinde danışanın kök inancını bulur, dönüştürür ve an itibari ile o sorundan noksan bir yaşama geçmesine aracılık ederiz.

Peki bu seans nasıl gerçekleşiyor?

Seansımız şimdilik online olarak gerçekleştiriliyor. ortalama 45 dakika kadar sürüyor ve karşılıklı olarak yalnızca gözlerimiz kapatılıyor. Grup Seanslarında bu süre artış gösterebiliyor.
Seans Satın Al

JAAS® Jean Andrean Arınma Sistemi

"Konuyu Seç Arkana Yaslan"

JAAS® yönteminde herhangi bir soru sorma, konuşma, bir şeyler anlatmak gibi durumlar yok. Sadece bir konu belirleniyor ve Ruh, Zihin ve Beden algısında kök inanç bulunup temizleniyor. Tamamen bu kadar basit.

Peki bu seans nasıl gerçekleşiyor?

Seansımız şimdilik online olarak gerçekleştiriliyor. ortalama 30 dakika kadar sürüyor ve karşılıklı olarak yalnızca gözlerimiz kapatılıyor. Grup Seanslarında bu süre artış gösterebiliyor.
Seans Satın Al

Pandül & Sarkaç

Cevapları Gözle Görmek İstereniz;

Pandül kullanımı uzun yıllar öncesinden beridir bilinmekle birlikte doğru kodlandığında sorulan sorulara doğru cevaplar verebilecek enerji aracılığına sahiptir. Öğrenmek istediğiniz sorular ne ise sorabilir ve öğrenebilirsiniz.

Peki bu seans nasıl gerçekleşiyor?

Seansımız şimdilik online olarak gerçekleştiriliyor. ortalama 60 dakika kadar sürüyor. Grup seanslarında bu süre artış gösterebiliyor.
Seans Satın Al

Numeroloji (Çok YAKINDA)

CÜMLELERLE DEĞİL DE SAYILARLA ANLATSAM?

Kadim bilgeliklerden kalma bir diğer yöntem ise Numerolojidir. Matematiğin bilinmeyen X ve Y'ye bir değer vermesi gibi yaşamımızın sisteminde de rakamların hem ortak hem de kişisel anlamları bulunmaktadır. Böyle olunca İsim analizi, Marka için önemli tarihler vb konularda numerolojiden destek alabiliyoruz.

Peki bu seans nasıl gerçekleşiyor?

Seansımız şimdilik online olarak gerçekleştiriliyor. ortalama 30 dakika'dan 2 sefer olarak yapılıyor. ilkinde talepleriniz isteklerinizi öğrenip, belirli tarihleri alıp size hızlı hesaplamalarla dönüş yapılıyor, sonra derin hesaplamalar yapılıp 2. seansta hem sorularınız cevaplanıyor hem de detayları size anlatıp excel tablonuz size iletiliyor.
Seans Satın Al (Çok Yakında)