Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

Finansal Zenginliğin Önündeki Engellerin Arındırılması – JAAS Grup Seansı

28 Temmuz @ 9:30 pm - 10:30 pm

₺270

Finansal zenginliğin bir çok sebebi olsa da çözüme götürebileceğimiz yegane kapı kendimizizdir. Aile’den başlayarak yaşanılan ülkeye kadar mevcut durumlar ne olursa olsun, finansal anlamda zorluk yaşadığımız durumları halen daha neden seçtiğimiz önemlidir? Neden bu kadar sorun, problem, kıtlık, fakirlik, yokluk yaşıyorken hala neden bu durumların içerisinde yaşamayı seçiyorsun?

Hayat illüzyonlarla doludur. Bir çok şeyi olmuş gibi veya yokmuş gibi sanarız. Halbuki hakikat varlığın tam özünü barındırır. Bu yaşam döngüsünde aslında her şeyden bol bol vardır ve herkese yeteceğinden de fazladır. Sende olmadığını görmek, olmayacağını düşünmek sanma durumudur. Sanrılarımızdan kurtuldukça hayatlarımızda gerçeklikleri barındıran alanlar açarız ve topraklanır, hayattan keyif almaya başlanır ve sandığımız bir çok şeyin de öyle olmadığını anlarız.

Finansal zenginlik de bunlardan sadece 1 tanesidir. Hatta belki de en küçüğü bile olabilir. Bizler en büyüğü olduğunu sandığımız müddetçe teslimiyetten uzaklaşıyor, hayatlarımızı yaşamamızın yegane kaynağın para olduğunu zannedecek kadar büyütüyoruz. Bugününü yaşatan yaradanın varlık bilincinden aldığın öz kaynaktır. Para dünyada var olmuş ve dünya da var olacak kadar küçük bir araçtır. Çok şeye yaradığını yadsımadan sadece gereken değeri anlayıp vermemiz gerekmektedir. Para paradır.

Finansal zenginliğe giden yolda; bizlerin sanrılarından arınıp, olanı olduğu gibi anlamamız gerekir, her şeyi kendi ve doğru konuma yerleştirmesi gerekir. Dışarı dönük değil içeri dönük hareket etmesi, geleni de gideni de kabul edip, teslimiyete geçmesi gerekir. Nefes almak gibi yaşamaya da devam edip, sadece ilerlemesi gerekir. İnsanın daraldığı zamanlar muhtemelen kabuğuna sığmadığı ve kabuğunu kıracağı vaktin yaklaştığı zamanlar olabilir.

Bu sebeple arındıracağımız öyle çok şey olabilirken; Finansal zenginliğimizin önündeki engellerin arındırılması için bir adım da hep birlikte atıyor olacağız. 28 Temmuz saat 21:30 da grup seansında buluşuyoruz. Sen de katıl, finansal zenginliğe giden yolda bir engeli de birlikte kaldıralım.

Katılmak için Buraya Tıkla

Detaylar

Tarih:
28 Temmuz
Saat:
9:30 pm - 10:30 pm
Ücret:
₺270
Etkinlik Kategori:
Website:
https://www.shopier.com/27767176

Mekan

Online
Türkiye + Google Haritalar