Türkiye'nin İlk Spiritüel Ajansı; GeyiG Ajans Açıldı!

MERHABA

Ben GeyiG Ajans’ın Kurucusu, Kreatif Direktörü ve Ajans Başkanı Onur Tulunay,

Hayatımın yarısını odak noktası haline getirdiğim spiritüel yöntemler, bilinçaltı gelişimi, kişisel gelişim ve farkındalık üzerine bir hayata sahibim. Uzun yıllarca bu yöntemlerin ne kadar işe yaradığını herkese anlatmaya, biliminde desteklediğini ispatlamaya ve herkesin bu yöntemler ile farkındalığını yükseltip, erdemlerini geliştirerek bir çok şeye sahip olabileceğini anlatmakla ve kendimdeki dönüşümler ile göstermeye eğildim.

Şimdi ise ilerleyen insanların manevi duygularından geride bıraktıklarına dönmeyi, onların hür iradesine karışmamak için bırakması gerektiğini fark ediyorum. GeyiG Ajans’da belki burada küllerinden yeniden doğmuş olabilir.

GeyiG Ajans ilk kurulduğunda (2017) spiritüel yöntemler ile kurulmuş olsa da para kazancına yönelik bir iş olduğu için spiritüel yöntemlerden hep uzak tutmuştum. Hatta bu durum o kadar yüksekti ki, meditasyon yapmak için işten ara verdiğimde 2 saatimi alacak kadar sakinleşmem ve hazırlık yapmam gerekiyor, eğer işler yoğun ve ilgi gerektiriyorsa meditasyon, seans vb çalışmalar yapmıyordum. Böylece en son 1.5 & 2 yıl kadar spiritüel yöntemler konusunda hep kendimin dışından özellikle eşimden destek almak durumunda kaldım. Ta ki her şeyin tek bir bütünün parçasını madde aleminde dahi anlamaya başlayana kadar..

Spiritüel yöntemler aracılığı ile çevremdeki herkese yardım ediyordum, kendime yardım ediyordum ancak maddi konularda bu yöntemlerden destek almak, odaklanılmış dua etmek özellikle kendi işim için ayıp olmadığını atalarımızın, bu Anadolu topraklarında soyumuzun yaptığı yegane bir şey olduğunu biraz geç de olsa fark ettim. Böylece Yaratan’a şükür, bolluk ve bereketi çağırmak, istemek bu sürecin içsel manada ilk teması oldu. 

Her firmanın kendi sektörü içerisinde yaşadığı zorlukları vardır. kimi sektörün kendi iş yapımı zordur, kimi sektörün müşteri anlayışı, kimisinde iletişim becerileri çok yüksek olması başka birinde denge derken kötü niyetli bir takım iş modelleri, firmalar ve kişilerin olduğu da çok net olarak görülebilmekte. Bunu da başarı olarak görebilen bir takım kişi, kurum ve sektörler de mevcut. Ben kendim, ilerlediğim yol gereği koşulsuz sevgiyi arayan ve o duygularda yaşamayı hedefleyen biriyim. Bu tarz insanların sizin iyi niyetli duygu ve düşüncelerinizden ne denli beslendiği, tatlı niyetine kendini tatmin ettiği gerçeği artık kabul edebileceğim bir şeyden çıktı ve kendime şu soruyu sormam spiritüel ajans’ın oluşmasında ikinci basamağı oluşturdu: Ben nasıl bir hayat istiyorum?

Bu hayatı tasarlarken edindiğim kazanımlarımı, bilgilerimi, işsel huzurumu, konulara bakış açılarımı, fark ettiklerimi hayatımda olmasını ancak örneğin fark ettiklerim sebebi ile sustuğum tüm alanlarda insanların kendilerini üstün veya haklı sanmalarını görmek istemediğim bir hayatı yaratmak istediğime karar verdim. Biz eşimle zaten böyle bir hayat yaşıyorduk ancak piyasa ve sektöre döndüğümde işler biraz değişebiliyordu. Bu sebepten işimle spiritüel yapıları nasıl birleştirebileceğimi kendime sordum ve sonuç; 

Türkiye’nin İlk Spiritüel Ajansı GeyiG Ajans doğmuş oldu.